infolinia oraz zamówienia telefoniczne tel. 796-790-555 w godzinach: 11:00 - 19:00

Polityka prywatności

Korzystając ze strony sklepu internetowego Dzidziusiowa Kraina, akceptujesz nasze zasady polityki prywatności, opisane na tej stronie.


1. Dane osobowe:

    W czasie kiedy korzystasz ze sklepu internetowego Dzidziusiowa Kraina możesz zostać poproszony o podanie swoich

    danych osobowych:

Pełne dane konieczne będą w sytuacji rejestracji (zakładania konta) w sklepie – konieczne w celu realizacji ewentualnych zamówień, a także niezbędne w celu skorzystania z okresowych promocji czy rabatów. Pełne dane osobowe będziesz musiał(a) podać przy składania zamówienia w naszym sklepie (o ile wcześniej nie zarejestrowałeś własnego konta, w tym przypadku dane do zamówienia zostaną pobrane z tego konta) - są one niezbędne w celu jego realizacji zamówienia.

Niepodanie danych których wymagamy spowoduje niemożność dokonania czynności, których dotyczyły. Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia z naszej bazy.

Dane osobowe, podawane przez naszych Klientów w częściach sklepu, pozwalających na interakcję z użytkownikiem (np. opinie o produktach) są widoczne jawnie dla wszystkich czytających te strony sklepu. Nie posiadamy możliwości filtrowania i zabezpieczania przed nieuprawnionym wykorzystaniem przez podmioty trzecie. Dane osobowe naszych Klientów w żaden sposób nie są udostępniane ani sprzedawane osobom czy firmom trzecim.


 2. Marketing internetowy:

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości e-mailowych, osobom które zarejestrowały swoje konta w naszym sklepie (punkt ten nie dotyczy pozostałych naszych klientów, składających zamówienia bez rejestracji konta w sklepie). E-mailing zawiera zarówno informacje, bezpośrednio dotyczące działalności naszego sklepu (np. promocje, nowości w ofercie), jak i te które, nie są z nim związane (np.  życzenia)

Dokładamy wszelkich starań, aby e-mailing nie był dla naszych Klientów uciążliwy, ograniczamy jego objętość i wysyłamy go tylko wtedy gdy jest to konieczne. Każda tego typu wiadomość zawiera także specjalny link, który umożliwia rezygnację z dalszego ich otrzymywania bez potrzeby likwidacji zarejestrowanego w sklepie konta.

 

3. Odpowiedzialność właściciela sklepu:

Sklep internetowy Dzidziusiowa Kraina nie bierze odpowiedzialności za reklamy serwisów i usług, oferowanych przez podmioty trzecie, które ewentualnie mogą pojawić się w naszym serwisie. Przykładamy dużą wagę do ich wiarygodności, ale nie zwalnia to od uważnego ich czytania i ostrożnego korzystania z nich. Treści i opinie, wyrażane w sklepie przez osoby odwiedzające go, pozostają ich własnością. Nie bierzemy za nie jakiejkolwiek odpowiedzialności. Nie zawsze są one zgodne z naszymi poglądami i opiniami.


4. Zastrzeżenia:

Zastrzegamy sobie prawo do zmian „naszej” polityki prywatności. Osoby odwiedzające nasz sklep obowiązuje zawsze aktualnie obowiązująca jej wersja, dostępna na tej stronie.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl