Avionaut Pixel. Bardzo lekki i bezpieczny fotelik dla niemowlaka.

Foteliki samochodowe dla niemowląt z kategorii 0+ ( do 13kg ) są do siebie dość podobne. Przynajmniej jeżeli chodzi o konstrukcję. Nie jest jednak tak, że są takie same. Dwie cechy, które mogą zdecydowania wyróżnić fotelik Avionaut Pixel na tle innych propozycji to bardzo niska waga oraz innowacyjna wkładka dla niemowlaka. Waga wynosząca jedyne 2,5 kg może zadziwiać. Skąd takie wyniki? Skorupa fotelika wykonana jest ze specjalnego, kompozytowego materiału podobnego do tego, z którego wykonane są kaski dla motocyklistów.

 

Wspomniana wkładka natomiast wykonana została w taki sposób aby zadbać o prawidłową fizjonomię i rozwój dziecka. Różni się ona od wkładek, które zaobserwować można w przypadku takich fotelików jak na przykład Maxi-Cosi Rock czy Cybex Aton M. Szczególnie istotne wydaje się tutaj zastosowanie specjalnego wysokiego "klina", który możemy ułożyć tak, aby maksymalnie zwiększyć komfort oraz zadbać o prawidłowy komfort dziecka.

 

 

Fotelik Avionaut Pixel jest kompatybilny z bazą Avionaut IQ, dzięki czemu możemy zapinać fotelik w autach, w których zamontowana została technologia isofix. Baza daje możliwość podpięcia również następnego fotelika dla starszego dziecka, który to fotelik będziemy mogli wpiąć zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Mowa tutaj o modelu Aerofix, który posłuży naszemu maluchowi do wieku około 3,5 - 4 lat, lub do 105 cm wzrostu. Sposób montażu fotelika Pixel i Aerofix na bazie isofix IQ jest może nieco mniej wygodny niż w przypadku produktów Maxi-Cosi ale całość sprawia wrażenie fotelików bardzo dobrze wykonanych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl