ABC Design Salsa 4 - niemiecka precyzja
ABC Design Salsa 4 - niemiecka precyzja

ABC Design Salsa 4 - niemiecka precyzja

 
     
ABC Design Salsa 4. Zajmiemy się więc wózkiem, który dość mocno różni się od większości wózków opisywanych w poprzednich postach. Za pewne wpływ na to ma fakt, że poprzednie posty dotyczyły głównie produktów polskich producentów a Salsa 4 jest wózkiem niemieckim.
Największa zaleta - na pewno waga. 10,2 kg to wynik o niebo lepszy od 14-15 kg a właśnie tyle waży większość wózków wielofunkcyjnych. Za pewne wpływ na to mają piankowe koła. Lekka aluminiowa rama wygląda na solidną. Gondola jest naprawdę obszerna w porównaniu do innych propozycji zachodnich producentów. Co jeszcze wyróżnia model ABC Design Salsa względem zagranicznych konkurentów ? Amortyzacja ! Naprawdę nieźle pracuje a sam wózek mimo piankowych kół bardzo dobrze się prowadzi. 
    Na uwagę zasługuje duża, przedłużana budka w gondoli oraz w spacerówce oraz siedzisko wpinane zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Funkcjonalności dodaje również duży kosz na zakupy o ładowności do 5 kg. 
    ABC Design Salsa 4 to za pewne doskonała propozycja dla osób poszukujących porządnego produktu a przy tym wózka lekkiego, który co również bardzo ważne składa się łatwo, intuicyjnie i do małych rozmiarów. 
 
 
 
Wózek ABC Design Salsa 4 dostępny jest w sklepie Dzidziusiowa Kraina, Warszawa ul.Świerszcza 62.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl