dzidziusiowakraina.pl

Blog tematyczny o parentingu, zdrowiu i tematyce lifestyle.

Dom i Ogród

Świetne płytki straciatella

Świetne płytki straciatella

Płytki ceramiczne stanowią bardzo ważny element wyposażenia nie tylko kuchni czy łazienki, ale też salonu. W zależności od potrzeb użytkownika mocuje się je na podłogach bądź ścianach. Bardzo popularne są płytki Arcana straciatella. Można je zakupić w wielu sklepach stacjonarnych, a także internetowe.

Najlepsze płytki

Pośród dostępnych obecnie produktów na szczególną uwagę zasługują wyroby marki Arcana. Mowa tutaj o hiszpańskim producencie ceramiki, który szturmem zdobywa światowe rynki, w tym także polski. Początki istnienia przedsiębiorstwa sięgają 1997 r. Ten długi okres działalności doprowadził do tego, że produkowane są najlepszej jakości płytki, które cenione są w wielu krajach. Okazuje się, że sekretem tego hiszpańskiego producenta jest innowacyjność, a ponadto zaangażowanie zatrudnionych ludzi. Warto podkreślić, że przedsiębiorstwo stawia nie tylko na nowoczesne technologie produkcji, ale ponadto na oryginalne, niebanalne wzornictwo. Wszystko to sprawia, iże płytki marki Arcana https://kaflando.pl/produkt/plytki-straciatella-80×80/ cechują się wysoką jakością, a także efektownym designem. Co istotne, z oferty tego producenta korzystają klienci ceniący sobie elegancję oraz oryginalny design. Bardzo ważne znaczenie ma również dbałość o szczegóły, które umożliwiają perfekcyjne wykończenie wnętrz mieszkalnych. Obecnie proponowane przez hiszpańskie przedsiębiorstwo wzornictwo ma charakter ponadczasowy, dlatego można być pewnym, że wnętrze będzie modne bez względu na zmieniające się trendy. Warto zaznaczyć, że oryginalne wzornictwo daje projektantom bardzo dużo możliwości aranżacji wielu pomieszczeń mieszkalnych.

Dlaczego warto postawić na płytki Arcana?

Hiszpański producent płytek Arcana oferuje swym klientom bardzo dużo kolekcji płytek, dlatego każda osoba bez problemu dobierze coś odpowiedniego do swojego domu bądź mieszkania. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja Arcana straciatella, która imituje swym wyglądem popularne pod koniec ubiegłego wieku lastryko. Co ciekawe, nazwa płytek stanowi bezpośrednie nawiązanie do włoskiego słowa stracciato, które w dosłownym tłumaczeniu oznacza rozrywać, a także drzeć na kawałki. Określenie to bardzo dobrze oddaje wygląd produktów należących do serii straciatella. Okazuje się, że charakterystyczne drobinki w różnych kolorach, rozmiarach, a także kształtach – zatopione w płytkach tworzą oryginalnie prezentującą się mozaikę. Płytki straciatella można zakupić w bardzo przystępnych cenach na stronie https://kaflando.pl/. Jest to inwestycja na wiele lat, dlatego warto rozważyć ich zakup. Dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych.

Udostępnij